KOBIETY: Dwucyfrowo na zakończenie rundy

03.10.2015, 16:00

2015_Grom_Udanin_-_Miedz_Koboety_2-10_-_114.JPGKobiecy zespół Miedzi Legnica w znakomitym stylu zakończył rundę jesienną. Legniczanki z kompletem zwycięstw liderują tabeli a w ostatnim swoim jesiennym meczu rozbiły Grom Udanin 10:2. Teraz przed naszymi paniami walka w grupie mistrzowskiej.

Legniczanki zakończyły sezon wysokim zwycięstwem nad Gromem Udanin 10:2.  Już po 15 minutach nasze panie prowadziły 3:0 po golach Bierowiec, Achcińskiej i Maskiewicz. Kolejne trzy kwadranse przyniosły znów trzy gole. Najpierw podwyższyła Ostrowska, następnie trafienie zapisała na swoje konto Naporowska a w tym czasie zespól z Udanina zdołał również zapunktować. Przed przerwą kolejne bramki były dziełem Bierowiec i Mętel. Również Grom tuz przed końcowym gwizdkiem dorzucił gola.  Po wznowieniu meczu legniczanki  Podwyższyły wynik za sprawą Maskiewicz, Achcińskiej i Bajsarowicz.

Miedź po sześciu rozegranych spotkaniach jest liderem swojej grupy III ligi. Legniczanki mają także imponujący bilans bramek 39 strzelonych i tylko 4 stracone. Teraz przed legniczankami rywalizacja w grupie mistrzowskiej, która zostanie utworzona z najlepszych zespołów dwóch grup dolnośląskich.

Grom Udanin – Miedź Legnica 2:10 (2:7)

Bramki: 3, 36 Bierowiec, 28 Naporowska, 5, 44 Achcińska, 15, 43 Maskiewicz, 24 Otrowska, 54 Bajsarowicz, 39 Mętel.

Miedź Legnica: Kaźmierczak (70 Siekierska) – Plecety, Ostrowska (66 Andrzejewska), Maskiewicz, Kowalik (60 Kaleta), Mętel (68 Malukiewicz ), Cybulska, Bierowiec (48 Zając), Achcińska, Naporowska (52 Bajsarowicz), Czapluk (56 Pater).