KOBIETY: Panie wciąż niepokonane

03.05.2015, 21:03

2015_kobiety_-_mks_olawa.jpgKobiecy zespół Miedzi Legnica pokonał kolejnego rywala w meczu ligowym. Podopieczne trenera Rafała Sarnickiego  pokonały na własnym boisku MKS Oława 2:0. Legniczanki zdobyły kolejny komplet punktów na wiosnę.

Pierwsza połowa niedzielnego spotkania nie przyniosła bramek. Dodatkowo legniczanki od 30 minuty musiały radzić sobie bez Karoliny Wąsowskiej, która po faulu musiała opuścić boisko. Gole padły dopiero po przerwie. Najpierw w 52 minucie gry Eliza Ostrowska dośrodkowała z rzutu wolnego a Pojasek wykończyła tę piłkę uderzeniem głową. Niecałe piętnaście minut później po zamieszaniu w polu karnym, gola na 2:0 zdobyła strzałem głową Monika Bierowiec. Więcej goli już nie padło a Miedź wygrała kolejny wiosenny mecz.

Miedź Legnica – MKS Oława 2:0 (0:0)

Bramki: 52 Pojasek, 65 Bierowiec.

Miedź Legnica: Walter - Ostrowska, Plecety, Maskiewicz, Kudyba (85 Osmańska), Zając (73 Czapluk), Bierowiec (75 Ferworn), Cybulska, Stojanowska (80 Pater), Wąsowska (30 Kaleta), Pojasek (70 Mętel).