KOBIETY: Rolnik odprawiony z kwitkiem

30.10.2016, 10:29

2016_KOBIETY_-_Rolnik_II_Biedrzychowice-47.JPGKobieca Miedź Legnica pokonała kolejnego rywala. Legniczanki po bardzo dobrym spotkaniu wygrały z Rolnikiem II Biedrzychowice 5:0 i powiększyły o kolejne trzy oczka własny dorobek punktowy w tabeli.

Miedź była przez całe spotkanie zespołem przeważającym. Legniczanki już do przerwy prowadziły 2:0 po golach Marty Mętel i Marleny Bajsarowicz. Po przerwie Miedź zdobyła jeszcze trzy kolejne bramki. Sygnał do ataku drużynie z Legnicy dała jej kapitan stera Cybulska, która w 48 minucie płaskim uderzeniem podwyższyła na 3:0. Dwie minuty później legniczanki zdobyły kolejna bramkę. Tym razem dośrodkowanie z rzutu rożnego zamknęła celnym uderzeniem Julia Maskiewicz. Wynik spotkania ustaliła Karolina Kaźmierska.

Miedź Legnica – Rolnik II Biedrzychowice 5:0 (2:0)

Bramki: 11 Mętel, 35 Bajsarowicz, 48 Cybulska, 50 Maskiewicz, 68 Kaźmierska.

Miedź Legnica: Walter – Kowalewska, Ostrowska, Maskiewicz, Kudyba (25 Czapluk), Mętel (71 Andrzejewska), Cybulska, Achcińska, Kowalik (71 Kaleta), Bajsarowicz, Naporowska (62 Kaźmierska)