KOBIETY: Znakomita seria trwa!!!

26.04.2015, 20:13

2015_kobiety_-_azs_wroclaw_-_78.jpgNasze Panie kontynuują znakomitą wiosenną serię zwycięstw. Tym razem piłkarki trenera Rafała Sarnickiego pokonały w Radwanicach tamtejszy Kolektyw 3:0 i zdobyły kolejny – cenny komplet punktów.

Strzelanie w 25 minucie rozpoczęła Eliza Ostrowska. Młoda zawodniczka, która dysponuje atomowym uderzeniem nie dała szans z rzutu wolnego bramkarce Kolektywu. Jeszcze przed przerwą Julia Maskiewicz ponownie z rzutu wolnego pokonała bramkarkę z Radwanic. Do przerwy legniczanki pewnie prowadziły 2:0. W drugiej odsłonie Miedź nie odpuściła i w 60 minucie jej zawodniczki cieszyły się z gola po raz trzeci w tym meczu. Tym razem na listę strzelców wpisała się Karolina Wąsowska.

Kolektyw Radwanice – Miedź Legnica 0:3 (0:2)

Bramki: 25 Ostrowska, 34 Maskiewicz, 60 Wąsowska.

Miedź Legnica: Walter – Ostrowska, Kaleta, Plecety (72 Ferworn), Maskiewicz, Bierowiec (75 Faluta), Zając, Kudyba, Cybulska, Wąsowska (65 Pater), Stojanowska (70 Kniaź).