KOBIETY: Zwycięstwo na inaugurację

11.04.2015, 21:11

2014_dziewczyny_-_czarni_jelcz_laskowice_1-2_-_1.jpgWielkie brawa należą się kobiecemu zespołowi Miedzi Legnica. Podopieczne trenera Rafała Sarnickiego wygrały w Jelczu-Laskowicach w pierwszym, wiosennym meczu ligowym 2:1.

Znakomicie zainaugurowały rundę wiosenną nasze panie. III ligowa Miedź Legnica pokonała w Jelczu-Laskowicach tamtejsze Czarne 2:1. Wynik meczu został ustalony już przed przerwą. Już po pięciu minutach meczu miejscowe futbolistki prowadziły 1:0. W 10 minucie niezawodna w polu karnym rywali Karolina Naporowska doprowadziła do wyrównania. W 23 minucie gry za sprawą Karoliny Wąsowskiej legniczanki wyszły na prowadzenie 2:1, którego nie oddały już do końca spotkania.

Czarni Jelcz-Laskowice – Miedź Legnic 1:2 (1:2)

Bramki dla Miedzi: 10 Naporowska, 23 Wąsowska.

Miedź Legnica: Kaźmierczak – Plecety, Kaleta, Bierowiec, Kudyba, Stojanowska, Cybulska, Zając (89 Pater), Naporowska (80 Urbaniak), Wąsowska, Malukiewicz.