Biznes

LBML: Faurecia ograła Inmir. Kolejna wygrana Wietrzaka

03.06.2016, 12:46

13340490_1038663719502600_319177744_o_2.jpgWażne trzy punkty zainkasowała Huta Miedzi. Hutnicy nie bez problemów ograli Pracowników Miedzi 8:5. Hutę Miedzi do zwycięstwa poprowadził Mirosław Klimko, który strzelił aż pięć bramek.

Wietrzak Team w pierwszej połowie miał spore problemy z ZUIG.PL – Geo. Ekipa Stanisława Wietrzaka dopiero po przerwie włączyła wyższy bieg i szybko odskoczyła na kilkubramkowe prowadzenie. Aż pięć z dziesięciu goli zdobył Paweł Wilczyński.

Dość niespodziewanie jednostronny przebieg miała konfrontacja Faurecii z Inmirem Legnickie Pole. Ekipa Wojciecha Sochackiego podeszła do meczu osłabiona brakiem kilku zawodników, co przełożyło się na grę Inmiru, które nie było w stanie zatrzymać trio Faurecii: Artur Choma- Robert Lazarek-Karol Nikodem. Liderzy zespołu z LSSE strzelili łącznie aż piętnaście goli!

Wielkich emocji nie było również w starciu Flashnetu Internet z Kolejami Dolnośląskimi. Podopieczni Mariusza Sikory wygrali 12:1.

8. kolejka LBML:

Poniedziałek:

Lidl - Volvo V-Motors 3:2

Bramki: Sobieszuk, Kramer, Świderski (Lidl) oraz Raczyński, Lisowski (Volvo V-motors).

Czwartek:

Pracownicy Miedzi - Huta Miedzi 5:8

Bramki: Grządkowski 2, Górski, Salamon, Serkies (Pracownicy Miedzi) oraz Klimko 5, Kulikowski, Buchnat, Kowalski (Huta Miedzi).

Wietrzak Team – ZUIG.PL – Geo 10:4

Bramki: Wilczyński 5, Cymbalista 2, Kalicki 2, Tkacz (Wietrzak Team) oraz Śmietański 3, Łotocki (ZUIG.PL - Geo).

Flashnet Internet – Koleje Dolnośląskie 12:1

Bramki: Pęczkowski 4, Król 4, Makowski 2, Różycki, Mielniczuk (Flashnet Internet) oraz Szpanek (Koleje Dolnośląskie).

Inmir Legnickie Pole - Faurecia 2:18

Bramki: Alwin, Czuchnicki (Inmir Legnickie Pole) oraz Choma 6, Lazarek 5, Nikodem 4, Andrzejewski 2 (Faurecia).