Biznes

LBML: Futbol.legnica.pl traci pierwsze punkty!

26.04.2016, 10:52

2016_Liga_Biznesu_kolejka_1_-_29.JPGHuta Miedzi Legnica ograła w poniedziałek Futbol.legnica.pl 3:2. Dla zespołu Jacka Jurkiewicza była to pierwsza porażka w sezonie. W drugim spotkaniu ZUIG PL Geo po ciekawym meczu pokonał Volvo 9:4.

Inauguracja czwartej kolejki Ligi Biznesu Miedzi Legnica wypadła bardzo okazale. Oba poniedziałkowe mecze były bardzo emocjonujące. Z bardzo dobrej strony pokazało się Volvo V-motors. Lubinianie po dwóch wysokich porażkach pokazali, że potrafią grać w piłkę i postawili się faworyzowanemu ZUIG PL Geo. Do przerwy obserwowaliśmy bardzo wyrównane widowisko. Dopiero po zmianie stron zespół Grzegorza Idziaka udowodnił swoją wyższość nad rywalem.

Do ostatnich minut emocjonujące było spotkanie Huty Miedzi z dotychczas niepokonaną drużyną Futbol.legnica.pl. Hutnicy prowadzili już co prawda 3:1 jednak na kilka minut przed końcem Marek Nieplowicz zdobył gola kontaktowego i wydawało się, że lider rozgrywek zdoła wywalczyć remis. Huta Miedzi zdołała jednak obronić wynik i ostatecznie skasować komplet punktów.

4. kolejka Ligi Biznesu Miedzi Legnica:

ZUIG PL Geo – Volvo V- Motors 9:4

Bramki: Piotrowicz 2, Kulpa 2, Rozpędowski 2, Śmietański 3 (ZUIG) – Lisowski 3, Dudkiewicz (Volvo)

Huta Miedzi – Futbol.legnica.pl 3:2

Bramki: Murdza, G. Kulikowski 2(Huta Miedzi) – M. Nieplowicz, Makuła (Futbol.legnica.pl)