Biznes

LBML: Historyczne zwycięstwo Lidla!

31.05.2016, 12:11

LBML: Historyczne zwycięstwo Lidla!LBML: Historyczne zwycięstwo Lidla!

2015_liga_biznesu_jesien_kolejka_1_-_36.jpgBardzo długo na pierwsze zwycięstwo w Lidze Biznesu Miedzi Legnica czekał Lidl. Ekipa, która w LBML rozgrywa swój drugi sezon w czwartek po raz pierwszy w swojej historii zdobyła trzy punkty pokonując Volvo 3:2.

Tak jak się spodziewaliśmy. Spotkanie outsiderów było bardzo emocjonujące. Obie drożyny podeszły do niego bardzo zmotywowane i na boisku przy ul. Hetmańskiej stworzyły jedno z ciekawszych widowisk w tym sezonie. Lidl bardzo dobrze zaczął to spotkanie i szybko wyszedł na prowadzenie 3:0. Piłkarze Volvo jeszcze przed przerwą zdobyli kontaktowego gola i od pierwszych minut drugiej połowy rzucili się do ataku. Lidl grał jednak bardzo uważnie w obronie i ostatecznie wywalczył upragnione punkty na które czekał od początku swej przygody z LBML. Przypomnij, że dla Lidla jest to drugi sezon w rozgrywkach.

W poniedziałek awansem rozegrano spotkanie 10. kolejki pomiędzy Flashnet Internet a ZUIG PL Geo. Obie drużyny doskonale się znają i za wszelką cenę chciały udowodnić swoją przewagę – Bardzo dobrze znamy się z chłopakami z Flashnetu, można powiedzieć że to takie małe derby – śmiał się już po meczu Grzegorz Idziak z ZUIG PL Geo. Jego drużyna po bardzo zacięty meczu pokonała Internetowców 6:5. Geodetów do zwycięstwa poprowadził Krzysztof Piotrowicz, który oprócz tego że strzelił trzy gole, był jednym z kreatorów gry swojego zespołu.

8. kolejka LBML:

Lidl – Volvo V-motors 3:2 (3:2)

Bramki: Sobieszuk, Kramer, Świderski (Lidl) – Raczyński, Lisowski (Volvo)

10.kolejka LBML:

Sportkanie rozegrane awansem:

Flashnet Internet – ZUIG PL Geo 5:6 (3:4)

Bramki: Mielniczuk, Sikora 2, Pęczkowski, Makarowski (Flashnet) – Bochenek, Piotrowicz 3, Śmietański, Łotocki (ZUIG)

W poniedziałek awansem rozegrano spotkanie 10. kolejki pomiędzy Flashnet Internet a ZUIG PL Geo. Obie drużyny doskonale się znają i za wszelką cenę chciały udowodnić swoją przewagę – Bardzo dobrze znamy się z chłopakami z Flashnetu, można powiedzieć że to takie małe derby – śmiał się już po meczu Grzegorz Idziak z ZUIG PL Geo. Jego drużyna po bardzo zacięty meczu pokonała Internetowców 6:5. Geodetów do zwycięstwa poprowadził Krzysztof Piotrowicz, który oprócz tego że strzelił dwa gole, był jednym z kreatorów gry swojego zespołu.

Bramki: Mielniczuk, Sikora 2, Pęczkowski, Makarowski (Flashnet) – Bochenek, Piotrowicz 2, Śmietański, Łotocki, Idziak (ZUIG)

W poniedziałek awansem rozegrano spotkanie 10. kolejki pomiędzy Flashnet Internet a ZUIG PL Geo. Obie drużyny doskonale się znają i za wszelką cenę chciały udowodnić swoją przewagę – Bardzo dobrze znamy się z chłopakami z Flashnetu, można powiedzieć że to takie małe derby – śmiał się już po meczu Grzegorz Idziak z ZUIG PL Geo. Jego drużyna po bardzo zacięty meczu pokonała Internetowców 6:5. Geodetów do zwycięstwa poprowadził Krzysztof Piotrowicz, który oprócz tego że strzelił tzry gole, był jednym z kreatorów gry swojego zespołu.

Bramki: Mielniczuk, Sikora 2, Pęczkowski, Makarowski (Flashnet) –  Piotrowicz 3, Śmietański, Łotocki, Idziak (ZUIG)