Biznes

LBML: Lidl postawił się Focis Kominkom! Koleje i Faurecia na remis.

02.10.2015, 11:55

2015_liga_biznesu_jesien_kolejka_1_-_16.jpgKomplet punktów na koncie Focis Kominków. W meczu z Lidlem nie bez problemów kominiarze zdobyli kolejne trzy oczka. W drugi meczu trzeciej kolejki Ligi Biznesu Miedzi Legnica ciekawe widowisko stworzyły zespoły Kolei Dolnośląskich i Faureci.

Skazywana na pożarcie drużyna Lidla postawiła się faworytowi Focis Kominkom. Do przerwy ekipa mająca w swoim składzie takich piłkarzy jak Bartczak, Chrzanowski czy Dudka wygrywała zaledwie 2:1. Po przerwie debiutantom z Lidla wyraźnie brakowało już sił, jednak należy docenić ich ambitną postawę w tym spotkaniu!

W drugim meczu tej serii gier mierzyły się drożyny Kolei Dolnośląskich i Faureci. Obie drużyny walczyły o pierwsze punkty w tym sezonie i była to walka na najwyższych obrotach. Ostatecznie mecz zakończył się remisem 5:5.

W rozegranym awansem meczu Flashnet Internet wygrał z Pracownikami Miedzi 4:3.

3. kolejka Ligi Biznesu Miedzi Legnica:

Focis Kominki – Lidl 9:3

Bramki: Rak 3, Piotrowski 2, Skoczeń 2, Dudka, Chrzanowski (Focis) – Ogórek 2, Sieradzki.

Koleje – Faurecia 5:5

Bramki: Szpanek 2, Ostropolski 2, Dobrzyński ( Koleje) – Choma 2, Lazarek, Mikołajewski, Nikodem.

Pracownicy Miedzi – Flashnet Internet 3:4 (rozegrany awansem 17.09.)

Bramki: Grządkowski, Raczkowski, Szymczyk – Pazio, Różycki, Chmurowski, Skubiński.

11 goli: Tomasz Rak (Focis Kominki).

5 goli: Wyżga (Focis Kominki), Różycki (Flashnet Internet)

4 gole : Ogórek (Oldboje Miedzi) .

3 gole: W. Górski (Oldboje Miedzi), Grochowski (Faurecia), Bartczak, Dudak (Focis Kominki), Raczkowski, Szymczyk, Kudyba (Pracownicy Miedzi), Skubiński, Brzózka (Flashnet Internet).

2 gole: Andrzejewski, D. Górski (Oldboje Miedzi), Pęczkowski, Taraciński (Flashnet Internet),

Piotrowski, Skoczeń, Chrzanowski (Focis).

Serkies (Pracownicy Miedzi)

Ogórek (Lidl), Choma, Nikodem (Faurecia)

1 gol: W. Moroch, Wojciechowski (Oldboje Miedzi), Kłak (Focis Kominki), Lazarek, (Faurecia), Grządkowski, Syska (Pracownicy Miedzi) Pazio, Chmurowski, Cymbalista, Makowski (Flashnet), Lech, Kramer, Gosiewski, Sieradzki. (Lidl).