Biznes

LBML: Sensacja! Volvo lepsze od Flashnetu!

30.09.2016, 12:42

2016_Liga_Biznesu_kolejka_1_-_31.JPG

Sporego kalibru niespodziankę sprawili w czwartkowy wieczór piłkarze Volvo V- motors, które pokonało Flashnet Internet 8:5! Sensacją zapachniało również w meczach Inmiru z Kolejami Dolnośląskimi oraz ZUIG PL Geo z Hutą.

Wszystkie trzy czwartkowe mecze, były bardzo emocjonujące. Wicelider Inmir Legnickie Pole trzy punkty w meczu z Kolejami Dolnośląskimi „wyszarpał” w samej końcówce meczu. Ostatecznie ekipa z Legnickiego Pola wygrała 7:6.

Niespodzianką pachniało również w meczu ZuiG PL GEO z Hutą Miedzi. Do przerwy było 4:1 dla Geodetów. W drugiej połowie Huta pokazała jednak swoją wyższość.

Do wielkiej sensacji doszło w pojedynku outsidera Volvo z Flashnetem. Ekipa Mariusza Sikory szybko wyszła na prowadzenie 4:0 i wydawało się, że mecz zakończy się kolejną wysoką porażką lubinian. Tak się jednak nie stało. Piłkarze Volvo ponieśli się i na 5 minut przed końcem doprowadzili do remisu 5:5. W końcówce ekipa Grzegorza Różańskiego zagrała bardzo dobrze i wbiła Internetowcom trzy gole! Osłabiony brakiem podstawowych zawodników Flashnet nie był już się w stanie podnieść i największa sensacja tego sezonu stała się faktem!

5. kolejka rundy rewanżowej Ligi Biznesu Miedzi Legnica:

Koleje Dolnośląskie – Inmir Legnickie Pole 6:7

Bramki:Maciej Kądzioła 2, Szpanek 2, Dobrzyński, Płuciennik (KD) oraz Sejud 4, Weremko, Lesiak, Spychaj (Inmir)

Zuig PL Geo – Huta Miedzi 5:9

Bramki: Wiśniewski 2, Idziak, Rozpędowski, Piotrowicz (ZUIG) oraz Kulikowski 4, Kowalski 4, Wojtusik.

Volvo V – motors – Flashnet Internet 9:5

Bramki: Ptak 2, Łysak 3, Buczek, Herbut 2 (Volvo) oraz Mateusz Sikora 2, Różycki 2, ? (Flashnet)