Biznes

LBML: Wietrzak zatrzymał Flashnet

19.04.2016, 10:47

IMG_0718.jpgW hicie trzeciej kolejki Ligi Biznesu Miedzi Legnica Wietrzak Team bez większych problemów ograł Flashnet Internet 12:6.

Flashnet był w stanie dotrzymać kroku drużynie Stanisława Wietrzaka przez zaledwie kilkanaście minut. Z każdą minutą Wietrzak Team przejmował coraz większą kontrolę nad meczem. Do przerwy było już 7:3. W drugiej części obraz gry nie uległ zmianie. Arkadiusz Cymbalista i spółka spokojnie dokładali kolejne gole. Internetowcy w ostatnim fragmencie spotkania wykorzystali rozluźnienie w szeregach rywala i zmniejszyli rozmiary porażki. Pozostałe spotkania trzeciej kolejki Ligi Biznesu Miedzi Legnica rozegrane zostaną tradycyjnie w czwartek.

Flashnet Internet – Wietrzak Team 6:12 (3:7)

Bramki: Skubiński 2, M. Sikora, Pęczkowski, Kowalczyk, Fularz (Flashnet Internet). Cymbalista 3, Dańczak 3, Tomczyk 3, Horbal, Tkacz, Wilczyński (Wietrzak Team)