LDJ: Dwa razy jednym golem z Polkowicami

22.05.2016, 13:46

2016_LDJS_-_Polkowice_Gornik__-_33.JPGJuniorzy Miedzi Legnica w kolejnej kolejce LDJ podejmowali na własnym terenie Górnika Polkowice. Legniczanie wyszli z tych pojedynków zwycięsko, wygrywając 3:2 i 4:3.

LDJS:

Polkowiczanie wyszli na prowadzenie w 28 min. Dziesięć minut później Miedź za sprawą Roberta Myrty doprowadziła do wyrównania z rzutu karnego. Polkowiczanie ponownie objęli prowadzenie tuż po przerwie. Nie cieszyli się z niego długo bo do remisu doprowadził ponownie Myrta. Gola na wagę trzech punktów zdobył w 69 minucie meczu Mateusz Tkacz.

Miedź Legnica – Górnik Polkowice 3:2 (1:1)

Bramki dla Miedzi: 38, 51 Myrta, 69 Tkacz.

Miedź Legnica: Malisz – Miazga, Małecki, Stachowski, Trojniarz, Pojasek (70 Magdziak M.), Poręba, Magdziak P. (84 Dworak), Matwiejko, Synowiec (46 Tkacz), Myrta (70 Adamczyk).

LDJM:

Gracze trenera Chrystiana Serkiesa również zapisali na swoje konto zwycięstwo. Legniczanie po serii remisów zdobyli w meczu z Polkowicami 4 gole i cieszyli się z wygranej. Do przerwy Miedź  prowadziła 2:0 po bramkach Woźniaka i Kocika. Po przerwie kolejne dwa trafienia uzyskali Rokosz i Cukier.

Miedź Legnica - Górnik Polkowice 4:3 (2:0).

Bramki dla Miedzi: Wożniak, Kocik, Rokosz, Cukier

Miedź Legnica: Sasiela - Kocik (41 Czach), Ułasewicz, Pinkowski(75 Marciniszyn), Radojewski - Madziała (50 Szpak), Wożniak (41 Lewandowski), Staszewski, Bezkorowajny (41Cukier), Stanuszek (41 Piotrowski), Rokosz.