LDJ: Juniorzy zgodnie na remis w Świdnicy

28.09.2015, 19:29

2015_ldjs_ldjm_-_slask_wroclaw_-_66.jpgJuniorzy starsi i młodsi walczyli o punkty w Świdnicy, gdzie przyszło im rywalizować z drużynami Polonii Stali. Legniczanie w dwóch spotkaniach wywalczyli po punkcie tym samym, dzieląc się oczkami z gospodarzami.

LDJM:

- Mimo niekorzystnego wyniku jestem zadowolony z postawy chłopaków, którzy prawie przez cały mecz mozolnie starali się budować atak pozycyjny i stworzyli mnóstwo sytuacji bramkowych. Zabrakło przysłowiowej kropki nad i, a także zwyczajnie szczęścia, bo w doliczonym czasie gry nie wykorzystaliśmy rzutu karnego - mówił po spotkaniu w Świdnicy trener Michał Grządkowski.

Polonia Stal Świdnica - Miedź Legnica 1:1

Bramki dla Miedzi: 50 Jurkowski

Miedź Legnica: Piotrowski - Jurkowski, Stachowski, Mazanka, Proietti (60 Kubań B) - Czuba (70 Puszczynski), Kubań Ł (65 Dymarski), Kaźmierczak, Synowiec, Zagórski (67 Judek) - Podgórski.

LDJS:

Miedź straciła gola w 15 minucie po bezpośrednim uderzeniu z rzutu rożnego. Niedługo po tym do remisu doprowadził Myrta. Jeszcze przed przerwą gospodarze wyszli na prowadzenie. Na 2:2 legniczanie wyrównali w drugiej połowie. Zdobywcą gola był Cichoń, który wykończył dośrodkowanie Dyrdy.

Polonia Stal Świdnica - Miedź Legnica 2:2

Bramki dla Miedzi: 25 Myrta, 62 Cichoń

Miedź Legnica: Szpaderski - Pojasek, Cichoń, Małecki, Opaluch, Dworak (75 Zieliński), Dyrda (80 Tórz), Poręba(75 Miazga), Matwiejko (75 Magdziak), Tkacz, Myrta.