LDJ: Miedź zagra w barażach o CLJ

30.05.2016, 13:12

2016_LDJS_-_Polkowice_Gornik__-_38.JPGJuniorzy starsi Akademii Piłkarskiej Miedzi Legnica zagrają w barażach o przyszłoroczny udział w Centralnej Lidze Juniorów Starszych. Podopieczni trenerów Śledzia i Salamona pokonali w Oławie MKS i na kolejkę przed końcem wygrali LDJ.

LDJS:

Miedź Legnica pewnie wygrała w Oławie 3:0. Dwie bramki w tym spotkaniu zdobył Robert Myrta, który pokonał bramkarza w dwóch kolejnych akcjach Miedzi z 33 i 34 minuty. Gola na 3:0 zdobył Szymon Rusiecki w 75 minucie gry. Dzięki temu zwycięstwu legniczanie wygrali LDJS i zmierzą się z reprezentantem województwa lubuskiego w barażach o grę w CLJ w przyszłym sezonie.

MKS Oława LDJS - Miedz Legnica LDJS 0:3(0:2).

Bramki: 33, 34 Myrta, 75 Rusiecki

Miedź Legnica: Malisz – Miazga, Małecki, Stachowski, Pojasek, Trojniarz, Poręba, Magdziak, Matwiejko, Tkacz, Myrta. Grali także: Rusiecki, Opaluch, Synowiec, Adamczyk, Opaluch, Cichoń, Dworak.

LDJM:

- Za nami bardzo ciężki i wyrównany mecz z dobrym rywalem, przede wszystkim starszym od nas. Dwa razy strzelaliśmy bramki wyrównujące. Pierwsza to bardzo ładne trafienie Wożniaka z rzutu wolnego w okienko. Bramkę na 2:2 strzeliliśmy w końcówce meczu – mówi Chrystian Serkies trener zespołu.

MKS Oława LDJM - Miedz Legnica LDJM 2:2(1:1).

Bramki: Woźniak 35 z rzutu wolnego,78 Stanuszek

Miedź Legnica: Dul - Kocik, Ułasewicz, Radojewski, Mazanka (41 Pinkowski)(75 Walendzewicz), Wożniak, Lewandowski(60 Stanuszek), Szpak, Cukier(62 Piotrowski), Staszewski(41 Klisowski), Rokosz(50 Bezkorowajny).