LDJ: Pogrom w meczu juniorów starszych

03.10.2015, 16:03

2015_ldjs_ldjm_-_slask_wroclaw_-_7.jpgPodopieczni trenera Bartosza Szymczyka rozbili Polonię Środa Śląska w meczu kolejnej serii LDJ. Legniczanie wygrali 10:1 dominując na boisku przez całe spotkanie.

Pierwsza połowa meczu zakończyła się czterobramkowym prowadzeniem Miedzi. Po przerwie nasi juniorzy dokończyli dzieła zniszczenia i dorzucili jeszcze sześć trafień. Gości stać  było w tym meczu tylko na honorowe trafienie. Warto podkreślić wyczyn Mateusza tkacza. Napastnik Miedzi w meczu przeciwko Polonii ustrzelił dwa hattricki. Sześć bramek w jednym spotkaniu to niecodzienny wyczyn. Mecz juniorów młodszych został odwołany i będzie rozegrany w innym terminie.

Miedź Legnica LDJS – Polonia Środa Śląska 10:1 (4:0)

Bramki: 6 Tkacz 2 Zieliński 1 Małecki 1 Cichoń.

Miedź Legnica: Szpaderski (59 Malisz) – Magdziak (65 Pojasek), Miazga, Małecki (77 Cichoń), Trojniarz, Dyrda (55 Poręba), Dworak (70 Opaluch), Matwiejko, Tórz, Zieliński (75 Andrzejewski), Tkacz.