LDJ: W kratkę z Górnikiem Wałbrzych

10.10.2016, 09:48

2016_LDJM_Miedz_-_Slask_Wroclaw_1-1_-_25.jpgJuniorzy Akademii Piłkarskiej Miedzi Legnica w miniony weekend w ramach rozgrywek LDJ rywalizowali o punkty  w Wałbrzychu. Juniorzy młodsi nie mieli problemów z pokonaniem Górnika, natomiast juniorzy starsi musieli uznać wyższość rywala.

LDJM

Juniorzy młodsi nie pozostawili złudzeń kolegom z Wałbrzycha. Legniczanie pewnie rozbili Górnika 6:0 i zdobyli kolejny ważny komplet punktów.

Górnik Wałbrzych - Miedź Legnica 0:6

Bramki: Oskar Januszewski x2, Kacper Laskowski x2, Patryk Bezkorowajny, Szymon Cukier.

Miedź Legnica: Filip Gorzelski - Dawid Rogoziński, Wojciech Pindur (41 Petlakowski), Dawid Stanuszek, Aleksander Rokosz - Błażej Szczepanek, Oskar Januszewski, Szymon Cukier - Kacper Laskowski, Mikołaj Okoński, Patryk Bezkorowajny (60 Chudzik).

LDJS

Juniorzy starsi prowadzili z Górnikiem od 9 minuty gry. Jednak w drugiej połowie wałbrzyszanie wykorzystali dwie akcje pomiędzy 50-60 minutą i nie oddali prowadzenia do końca spotkania.

Górnik Wałbrzych - Miedź Legnica 2:1

Bramka dla Miedzi: 9 Filip Zagórski

Miedź Legnica: Michał Rebkowiec - Krzysztof Dymarski (65 Pulikowski), Paweł Magdziak, Jakub Mazur, Fabio Proietti (86 Turoboś), Filip Samek (81 Winiarski), Filip Socha, Michał Staniszewski (46 Rodziewicz), Konrad Turbański, Mikołaj Ułasiewicz, Filip Zagórski (82 Andrzejewski).