LDJM: Minimalna porażka z Polonią-Stalą Świdnica

17.04.2016, 17:32

2016_LDJM_-_Polonia_Stal_Swidnica_-_16.JPGJuniorzy młodsi Akademii Piłkarskiej Miedzi Legnica podejmowali w ramach rozgrywek LDJ Polonię Stal Świdnicę. Legniczanie przegrali ten mecz 0:1 grając przez większość spotkania w osłabieniu.

Spotkanie nie układało się legniczanom po ich myśli. Na domiar złego legniczanie od 40 minuty musieli sobie radzić w osłabieniu. Mimo kilku dogodnych sytuacji bramkowych, Miedź nie zdołała zdobyć tego dnia gola. Udało się to gościom, którzy zwycięską bramkę strzelili w 70 minucie. Warto zaznaczyć, że legniczanie w tym meczu zostawili na boisku wiele zdrowia. Niestety w piłce nożnej o zwycięstwach decydują zdobyte gole a nie zmęczenie zawodników po meczu.

Miedź Legnica LDJM - Polonia-Stal Świdnica 0:1 (0:0)

Miedź Legnica: Malisz - Kocik, Jurkowski(70 Pińkowski), Mazanka, Laskowski(50 Stanuszek), Madziała, Szpak, Czuba(40  Turbanski), Gagat, Klisowski(50 Radojewski), Berliński.