LDJS: Juniorzy remisują we Wrocławiu

23.05.2015, 16:29

2014_LDJS_LDJM_Miedz_-_Parasol_Wroclaw__-_55.jpgJuniorzy starsi Akademii Piłkarskiej Miedzi Legnica zremisowali 1:1 z Parasolem Wrocław. Aby zdobyć komplet punktów legniczanie musieliby być bardziej skutecznie, bo sytuacji nie brakowało.

Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem. Mateusz Tkacz mocnymi uderzenie dwukrotnie niepokoił bramkarza gospodarzy, który jednak wyszedł obronną rękawicą z tych sytuacji. Podobnie zresztą jak podczas uderzenia głową Szymona Rusieckiego czy sytuacji sam na sam dla Miedzi.

W drugiej połowie legniczanie po dziesięciu minutach gry stracili nieszczęśliwie gola. Piłka po uderzeniu jednego z graczy Parasola odbiła się od obrońcy Miedzi i po rykoszecie wpadła do siatki. Legniczanie ponownie zepchnęli rywala na jego połowę i atakowali. Dobre sytuacje mieli Walaszek, Rusiecki i Michalik, ale bramka wrocławian była jak zaczarowana. Dopiero w 90 minucie meczu po dośrodkowaniu Michalika, Światły uderzeniem głową doprowadził do remisu.

Parasol Wrocław – Miedź Legnica 1:1 (0:0)

Bramka dla Miedzi: 90 Światły.

Miedź Legnica: D. Mucha - Magdziak, Walaszek, Pojasek, Polanowski – Dyrda (90 Gołębiewski), Cieślik (46 Światły), Sz. Rusiecki – Dworak (46 Michalik), J. Rusiecki (75 Wesołowski), Tkacz (70 Myrta).