LDJS: Komplet punktów w Bolesławcu

12.03.2016, 15:54

2015_LDJS_-_BKS_Boleslawiec_-_43.jpgJuniorzy starsi Akademii Piłkarskiej Miedzi Legnica wygrali w Bolesławcu z miejscowymi Bobrzanami 2:0 i tym samym zdobyli komplet punktów. Ważny komplet, ponieważ dający realne szanse na walkę o awans do CLJ.

Pierwsza część meczu w Bolesławcu zakończyła się bezbramkowym remisem. Po zmianie stron trener Marek Śledź przeprowadził kilka zmian personalnych i drużyna zaczęła zdobywać gole. W 48 minucie po składnej akcji pierwsze trafienie zapisał na swoje konto Matwiejko. Ten zawodnik był jednym z wyróżniających się graczy w tym meczu. Warto dodać, że ten filigranowy pomocnik rozpoczął spotkanie jako lewy obrońca. Na 2:0 podwyższył w 80 minucie Oskar Małecki.

Bobrzanie Bolesławiec – Miedź Legnica 0:2 (0:0)

Bramki: 48 Matwiejko, 80 Małceki.

Miedź Legnica: Szpaderski – Magdziak, Cichoń, Adamczyk, Matwiejko, Gołębiewski (46 Dworak), Czarnecki (46 Opaluch), Tórz (46 Małecki), Poręba, Rusiecki, Andrzejewski.