LDJS: Miedź rządziła w Strzegomiu

19.04.2015, 17:19

2014_LDJS_Miedz_-_MKS_olawa_-_21.jpgGracze Akademii Piłkarskiej Miedzi Legnica występujący w Lidze Dolnośląskiej Juniorów Starszych rozbili AKS Strzegom w meczu wyjazdowym aż 7:0. Miedź niepodzielnie panowała na boisku i nie pozostawiła złudzeń przeciwnikom.

Jako pierwsi groźnie zaatakowali gospodarze, po których akcji piłka odbiła się od poprzeczki bramki Miedzi. Strzelanie rozpoczął w 25 minucie Adrian Wójcik, który w całym spotkaniu zdobył dwa gole i zaliczył dwie asysty. Kolejnego gola przed przerwą zdobył Robert Myrta. W pierwszej połowie po jednym trafieniu zapisali jeszcze na swoje konta Michalik i ponownie Wójcik. Miedź do przerwy prowadziła 4:0.

Po przerwie kolejne gole dla Miedzi zdobyli dwukrotnie Tkacz i Jakub Rusiecki. Całe sporkanie było prowadzone pod dyktando legniczan. Gospodarze nie zdołali powaznie zagrozić legnickiej bramce poza pierwsza sytuacją w meczu.

AKS Strzegom - Miedź Legnica 0:7 (0:4)

Bramki: 25, 34 Wójcik, 30 Michalik, 42 Myrta, 67, 72 Tkacz, 78 J. Rusiecki.

Miedź Legnica: Mucha – Magdziak (46 T. Hartman), Cichoń, Piech, Opaluch, Polanowski (65 J. Rusiecki), Dyrda, Sz. Rusiecki (46 Gołębiowski), Wójcik (60 A. Hartman), Michalik (46 Dworak), Myrta (60 Tkacz).