LDJS: Strzelanina przy Hetmańskiej

31.05.2015, 14:36

2015_ldjs_-_bks_boleslawiec_-_42.jpgPrzeciwnikiem juniorów starszych Akademii Piłkarskiej Miedzi Legnica był BKS Bolesławiec. Legniczanie okazali się mało gościnni dla rywali i zaaplikowali im aż 8 goli. Mimo wysokiego zwycięstwa pozostaje mały niedosyt.

Niedosyt związany jest ze skutecznością legnickich zawodników. W spotkaniu z BKS wynik mógłby być spokojnie dwucyfrowy, gdyby nasi gracze wykorzystywali swoje szanse. Mimo to, zwycięstwo 8:0 budzi respekt i na pewno wstydu nie przynosi. Na pewno na pochwałę zasługuje po tym meczu Szymon Rusiecki. Zawodnik Miedzi najpierw w 16 minucie gry rozpoczął rozstrzeliwanie rywala a dwie minuty później podwyższył na 2:0 uderzeniem zza pola karnego. Przed przerwą dwa gole zdobył jeszcze Paweł Michalik, który występ w tym spotkaniu może uznać za bardzo udany. Po przerwie do siatki gości trafiali jeszcze dwukrotnie Tkacz oraz Piotr Dyrda i Robert Myrta.

Miedź Legnica – BKS Bolesławiec 8:0 (4:0)

Bramki: 16,18 Sz. Rusiecki, 41, 45 Michalik, 64, 79 Tkacz, 49 Dyrda, 51 Myrta.

Miedź Legnica: Piotrowski – Polanowski, Walaszek, Cichoń (70 T. Hartman), Magdziak, J. Rusiecki (66 Adamczyk), Dyrda, Światły (55 Cieślik), Michalik (63 Wesołowski), Sz. Rusiecki (66 Gołębiowski), Myrta (63 Tkacz).