LDT i LDM: Leśna rozgromiona, remis ze Śląskiem

21.09.2015, 12:39

modzik.jpgKolejny weekend zmagań w Ligach Dolnośląskich Młodzików i Trampkarzy za nami. Jak poradziły sobie drużyny Akademii Piłkarskiej Miedzi Legnicy dowiecie się z naszego podsumowania.

Przegląd boisk LDM i LDT zaczynamy od meczów z LTS Leśna z którym mierzyli się zarówno trampkarze jak i młodzicy. W obu przypadkach skończyło się pogromem. Trampkarze wygrali 7:0 a ich młodsi koledzy rywala pokonali równie wysoko bo 8:1.

Bardzo ciężki mecz maja za sobą trampkarze prowadzeni przez Arkadiusza Adacha. Legniczanie w tej kolejce mierzyli się ze Śląskiem Wrocław. Mecz stał na wysokim poziomie a przede wszystkim był bardzo wyrównany. Po 90 minutach walki na tablicy widniał wynik 1:1. Na dłużej to spotkanie zapamięta Kacper Laskowski który w pierwszej połowie złamał nos.

Śląsk Wrocław S.A. - Miedź Legnica 1:1

Bramka: Rokosz.

Miedź Legnica: Sz.Prus, M.Skobelski, D.Pulikowski, D.Mazur, J.Dyjankiewicz, D.Strzelecki, P.Woźniak, I.Lewandowski, K.Laskowski, A.Rokosz, P.Bezkorowajny, oraz A.Maczuba, J.Prus.

LTS Leśna -MKS Miedź Legnica 1-8.

Bramki: Kwolek 5,Ziemba 2,Korczyński.

Miedź Legnica: Stępień, Chojnowski, Karolczak, Korczyński, Narewicz, Zieliński, Ziemba, Kwolek oraz Zwoliński, Baszczyj, Ferworn, Paszulewicz, Krupa, Ząbek.

Miedź Legnica - LTS Leśna 7:0.

Bramki: Klechowic, Andrzejewski x3, Żarkowski, Salamon.

Miedź Legnica Bieńko - Nowakowski, Judziński, Huzar, Kowalonek  -  Wrzesińki, Zachaczewski, Klechowicz - Żarkowski-Kopeć, Jeśnaś, Janczak oraz Kaczor, Respondek, Karwecki, Hoja, Andrzejewski, Salamon, Cukier.