LOJS: Rokitki zdobyte

27.04.2015, 09:58

2015_lojs_-_gornik_lubin_-_rotator.jpgPodopieczni trenera Huberta Łysego nie zwalniają tempa. Tym razem w kolejnym ligowym meczu pokonali na wyjeździe Czarnych Rokitki 2:1.

Miedź od samego początku atakowała. Już w 3 min. Po uderzeniu Górskiego piłkę z linii bramkowej wybił obrońca Czarnych. W 11 minucie po podaniu Andrzejewskiego piłkę w bramce umieścił Staniszewski. Trzy minuty później doskonałe podanie od Tymona Hartmana otrzymał Andrzejewski, który pewnym strzałem pokonał bramkarza gospodarzy. Miedź miała jeszcze kilka sytuacji bramkowych, ale niestety żadnej nie udało się wykorzystać.

Druga połowa była bardzo wyrównana. Rozpoczął się pokaz nieskuteczności Legniczan, a zespół z Rokitek zaczął stwarzać sobie sytuacje do zdobycia gola, jednak w bramce wzorowo spisywał się Charęza. W 81 minucie Miedź straciła bramkę po rzucie rożnym.

Czarni Rokitki - Miedź Legnica 1:2 (0:2)

Bramki: 11 Staniszewski, 14 Andrzejewski

Miedź Legnica: Charęza - Hartman T., Adamczyk, Górski (46' Guściora), Szemiot (60' Dang) - Czuba, Woźniak (5' Adach), Hartman A. (65' Piórek), Staniszewski (46' Kubań), Wesołowski (65' Gasek) – Andrzejewski.