LOJS: Stal Chocianów zdemolowana przy Świerkowej

01.05.2015, 12:45

2015_LOJS_-_Stal_Chocianow_-_61.jpgDwanaście bramek w jednym meczu ligowym nie zdarza się często. Właśnie tyle goli zobaczyli kibice, którzy wybrali się na mecz Ligi Okręgowej Juniorów Starszych pomiędzy Miedzią Legnica a Stalą Chocianów.

Mecz prowadzony był przez podopiecznych trenera Huberta Łysego. Legniczanie nie byli zbytnio gościnni a rozpracowywanie rywala rozpoczęło się w 20 minucie po uderzeniu z dystansu Czuby. Później bramki padały już hurtowo. W 25 gola na 2:0 zdobył Wesołowski. Przed przerwą padła jeszcze trzecia bramka, której autorem był Andrzejewski. Ten zawodnik zdobył w piątkowym spotkaniu jeszcze dwa gole. Miedź w drugiej części przejęła całkowicie inicjatywę i ostatecznie zakończyła mecz wynikiem 12:0.

Miedź Legnica - Stal Chocianów 12:0 (3:0)

Bramki: 20 Czuba, 22 Kuczyński, 25 Wesołowski, 50, 55, 73 Andrzejewski, 58(k), 85(k) Mucha, 59, 70 Staniszewksi, 81 Puszczyński, 87 Adamczyk.

Miedź Legnica: Mucha - Hartman T. (55 Wójtów), Kuczyński (46 Górski), Adamczyk, Dang - Czuba, Hartman A.(55 Puszczyński), Gołębiowski (55 Piórek), Wesołowski (46 Staniszewski), Kubań B. (55 Ziobrowski) - Andrzejewski