LOJS: Staniszewski Show

19.04.2015, 16:22

2015_lojs_-_gornik_lubin_-_27.jpgJuniorzy Miedzi Legnica pokonali w ramach Ligi Okręgowej Górni Lubin 8:0. W pierwszej części padły tylko dwa gole, choć Miedź od samego początku dominowała. Po zmianie stron rozpoczął się „Staniszewski Show”.

Od samego początku Miedź atakowała i stwarzała sobie liczne sytuacje bramkowe. W 7 min. Puszczyński podał piłkę prostopadłą do Kubania, a ten precyzyjnym strzałem pokonał bramkarza Górnika. W 22 min. Andrzejewski podwyższa wynik spotkania na 2:0. W pierwszej połowie Miedź miała jeszcze kilka sytuacji, ale w każdej z nich zabrakło skuteczności. Na przerwę gospodarze schodzili z dwubramkową przewagą.

W drugie połowie Miedź rzuciła się na rywala i w 51 min. Gola na 3:0 zdobył  Gołębiowski. W dalszej części spotkania Górnik był tylko tłem dla zespołu Miedzi. Legniczanie raz po raz marnowali sytuacje bramkowe. W 75 min. rozpoczęło się Staniszewski Show. Popularny „Stanio” w ciągu 13 minut zaaplikował 5 bramek gościom.

Miedź Legnica - Górnik Lubin 8:0 (2:0)
Bramki:
7' Kubań, 22' Andrzejewski, 51' Gołębiowski, 75' 80' 85' 87' 88' Staniszewski
Miedź: Rebkowiec - Wójtów (46' Hartman T.), Kuczyński, Adamczyk, Szemiot (60' Gasek) - Czuba, Magdziak (65' Dang), Puszczyński (46' Hartman A.), Kubań (45' Wesołowski), Staniszewski - Andrzejewski (46' Gołębiowski)