Miedź czwarta w Kania Cup

22.06.2015, 10:34

2014_turniej_orlik_kochlice__-_7.jpgOrlicy Akademii Piłkarskiej Miedzi Legnica wystąpili w silnie obsadzonym turnieju piłkarskim, który odbył się w Gostyniu. Do rywalizacji stanęło 10 drużyn. Miedź zajęła miejsce tuż za podium.

Turniej Kania Cup 2015 stał na bardzo wysokim poziomie. Na gostyńskich boiskach można było spotkać piłkarzy o nieprzeciętnych jak na swój wiek umiejętnościach. Drużyna prowadzona przez Przemysława Leszczynskiego i Wojciecha Górskiego wypadła na ich tle wyśmienicie.

Legniczanie dzięki dwóm zwycięstwom w fazie grupowej zapewnili sobie awans do fazy pucharowej. W półfinale nasza drużyna musiała uznać wyższość Sparty Zabrzę a w meczu o trzecie miejsce górą była Akademia Piotra Reissa. Miedzianka ostatecznie zajęła bardzo dobre czwarte miejsce. ,

Miedź - Akademia Reissa 0:4

Miedź Legnica: Cichy, Sobieraj, Tekiele, , Akacji, Sawicki, Romanowski, Mistrzak, Stawarz, Morawski, Ślemp.