MLJM: Kolejne zwycięstwo naszych juniorów

16.04.2016, 14:15

2016_MLJM_-_Falubaz_Zielona_Gora_0-0_-_32.jpgDrużyna prowadzona przez trenera Michała Grządkowskiego nie zwalnia tempa. Legniczanie w piątej kolejce gier w MLJM pojechali do Opola mierzyć swoje siły z miejscową Odrą. Legniczanie wyszli z tej próby zwycięsko ogrywając rywali 1:0.

Po ubiegłotygodniowym remisie z Falubazem, nasi juniorzy w bojowych nastrojach jechali do Opola. Miedź udowodniła już niejednokrotnie w tym sezonie, że umie wygrywać. Tak też stało się w meczu z Odrą.  Mimo, że w pierwszej połowie legniczanie nie wykorzystali rzutu karnego, to nie załamali się i mocno dążyli do zdobycia gola. Co się odwlecze, to nie uciecze – mówi polskie powiedzenie. Tak było właśnie w meczu w Opolu. W 73 minucie gry Laskowski znakomicie przedarł się skrzydłem i dośrodkował w pole karne. Tam jeden z obrońców gospodarzy niefortunnie trącił głową piłkę, a ta wpadła do siatki. Piłkarze Miedzi stworzyli w tym spotkaniu jeszcze kilka dogodnych okazji.