MLJM: Miedź dzieli się punktami z Pomologią

23.05.2015, 19:53

2015_MLJM_-_Pomologia_Proszkow_-_30.jpgRemisem 1:1 zakończyło się spotkanie 11. kolejki gier w Makroregionalnej Lidze Juniorów Młodszych. Legniczanie mieli kilka okazji do zdobycia zwycięskiej bramki jednak w naszym zespole zawiodła skuteczność. Goście nie byli dłużni i również tworzyli niebezpieczne sytuacje.

Remis 1:1 można uznać za sprawiedliwy wynik. Z przebiegu całego spotkania Miedź była zespołem minimalnie lepszym. Mimo to, nasi gracze nie byli tego dnia w stanie po raz drugi pokonać golkipera gości. Spotkanie rozpoczęło się źle dla podopiecznych duetu trenerskiego Grządkowski – Łysy. W 22 minucie gry jeden z zawodników Pomoligii uderzył mocno zza pola karnego i zdobył prowadzenie. Na wyrównanie trzeba było czekać do 39 minuty. Po indywidualnej akcji Wasiuka, gola zdobył Skotarczak. To były ostatnie trafienia tego meczu. W drugiej połowie oba zespoły tworzyły sytuacje, ale piłka najczęściej szybowała ponad poprzeczkami obu bramek.

Miedź Legnica - Pomologia Prószków 1:1 (1:1)

Bramka dla Miedzi: 39 Skotarczak

Miedź Legnica: Piotrowski – Guściora, Tórz (75 Czuba), Stachowski, Socha (55 Nyczka), Magdziak (67 Staniszewski), Poręba, Cieśla (41 Ćwigoń), Wasiuk, Skotarczak, Kubań (60 Zagórski).