MLJM: Remis był na wyciągnięcie ręki

18.04.2015, 18:41

2015_mljm_-_gornik_zabrze_-_23.jpgPodopieczni trenera Michała Grządkowskiego w meczu piątej kolejki MLJM podejmowali na własnym terenie Górnik Zabrze. Legniczanie niestety przegrali ten mecz i aktualnie plasują się na piątym miejscu w tabeli.

Spotkanie rozpoczęło się od przewagi Miedzi. Mimo to, pierwsze trafienie należało do gości, którzy po spokojnym rozegraniu piłki zachowali zimną krew w polu karnym i w 4 minucie objęli prowadzenie. Drugi gol był praktycznie taki sam. Ponownie Górnik po długim rozegraniu wszedł w pole karne i podwyższył na 2:0. Jeszcze przed przerwą zabrzanie zdołali zdobyć gola na 3:0.

Po przerwie Miedź się obudziła. W 55 minucie sygnał do ataku dał Czarnecki, który pokonał bramkarza uderzeniem głową po dośrodkowaniu Zagórskiego. Drugą bramkę dla Miedzi zdobył właśnie Zagórski, który tym razem dobijał strzał Czarneckiego.  Gdy wydawało się, że remis jest na wyciągnięcie ręki, zabrzanie na sześć minut przed końcem zdobyli jeszcze jednego gola ustalając ostateczny rezultat.

Miedź Legnica – Górnik Zabrze 2:4 (0:3)

Bramki dla Miedzi: 55 Czarnecki, 58 Zagórski

Miedź Legnica: Piotrowski – Pojasek, Cieśla, Stachowski, Socha (40 Zagórski), Ćwigoń (40 Guściora), Poręba (72 Andrzejewski), Tkacz (46 Ł. Kubań), Wasiuk (88 Nyczka), Czarnecki, Skotarczak (56 Staniszewski).