Młodzik: Remis w starciu z Zagłębiem

14.11.2016, 13:07

modzik.jpgProwadzeni przez trenera Huberta Łysego młodzicy Akademii Piłkarskiej Miedzi Legnica zremisowali na własnym terenie z Zagłębiem Lubin 3:3.

Mecz z Zagłębiem rozpoczął się dla naszej drużyny fantastycznie. Już w 4 minucie wynik otworzył Hubert Kwolek. Ten sam zawodnik podwyższył na 2:0 dwadzieścia minut później. Do przerwy Miedź miała więc sporą zaliczkę. Po przerwie rywal zagrał jednak zdecydowanie lepiej. Do remisu doprowadził już w 49 minucie. Kilka minut później Lubinianie wyszli na prowadzenie, jednak Miedź odpowiedziała błyskawicznie bramką Garwola. Ostatecznie po bardzo ciekawym meczu doszło do podziału punktów.

Miedź Legnica - Zagłębie Lubin 2005 3:3 (2:0)

Bramki: 4 26 Kwolek, 58 Garwol.

Miedź Legnica: Selmaj - Zieliński, Korczyński - Rudzki, Garwol, Karolczak - Ziemba, Paszulewicz, Kwolek oraz: Stępień, Narewicz, Sacha, Cichy, Chojnowski, Ząbek