PPOZPN: Miedź II pewnie awansowała dalej

20.08.2015, 09:45

2015_Miedz_II_-_Formacja_Port_Mostki_3-1_-_78.jpgZawodnicy Miedzi II Legnica są już w kolejnej rundzie rozgrywek Pucharu Polski na szczeblu OZPN. Legniczanie pokonali w pierwszym meczu Sokół Krzywa 11:0. Gospodarze tego spotkania byli tylko tłem dla naszych III-ligowców.

Strzelanie rozpoczął już w 3 minucie Damian Lenkiewicz, który otworzył wynik po podaniu od Murawskiego. Kolejne dwa gole były dziełem Mateusza Zatwarnickiego. Jeszcze przed przerwą trafił Ponownie Lenkiewicz a wynik pierwszej połowy ustalił mocnym uderzeniem Bartłomiej Kuśnierz.

Po wznowieniu gry Miedź II wciąż zdobywała gole. Następne trafienia należały do Chodygi, Wójcika i Murawskiego, którzy zgodnie strzelili po dwa gole. Zwycięstwo naszych graczy nie było niespodzianką. Miedź pewnie rozprawiła się z rywalami i awansowała dalej.

Sokół Krzywa – Miedź II Legnica 0:11 (0:5)

Bramki: 3, 41 Lenkiewicz, 24, 33 Zatwarnicki, 42Kusnierz,  46, 70 Chodyga, 61, 74 Wójcik, 68, 80 Murawski.

Miedź II Legnica: Mucha – Ciunowicz (46 Wójcik), Krawczun, Chodyga, Oleksa (46 Michalik), Wichłacz, Zieliński (46 Bogusz), Zatwarnicki (46 Polanowski), Kuśnierz, Murawski, Lenkiewicz (46 Wojciechowski).

Bramki: 3, 41 Lenkiewicz, 24, 33 Zatwarnicki, 42 Kusnierz,  46, 70 Chodyga, 61, 74 Wójcik, 68, 80 Murawski.