PPOZPN: Miedź pewnie wygrywa w Wąsoszu

30.03.2016, 20:56

2016_sparing_Miedz_2_-_Sokol_Wielka_Lipa_2-0_-_53.JPGZawodnicy Miedzi II Legnica nie zawiedli pokładanych w nich nadziei i pewnie awansowali do kolejnej rundy Pucharu Polski na szczeblu OZPN. Podopieczni trenera Piotra Jacka zaaplikowali przeciwnikom cztery gole z czego jedno z trafień Mateusza Cieślika było z tych nazywanych „stadiony świata”.

Miedź już od początku meczu rzuciła się na rywali. W 13 minucie Mateusz Cieślik zdecydował się na bezpośrednie uderzenie z rzutu wolnego. Futbolówka wpadła tuż pod poprzeczkę bramki gospodarzy. Cztery minuty później Cieślik uderzeniem z dystansu podwyższył na 2:0. Kolejne dwa gole padły po przerwie. Najpierw w 77 minucie Bartłomiej Kuśnierz podwyższył na 3:0, a dwie minuty później Mateusz Zatwarnicki ustalił wynik meczu.

Orla Wąsosz – Miedź II Legnica 0:4 (0:2)

Bramki: 13, 17 Cieślik, 77 Kusnierz, 79 Zatwarnicki.

Miedź II: Mucha (46 Budzyński) – Ciunowicz, Woźniczka, Walaszek, Chodyga, Cieślik (46 Wójcik), Rokita, Wichłacz (64 Zatwarnicki), Murawski (61 Wasilewski), Wojciechowski, Światły (58 Światły).