PPOZPN: Miedź w finale zmierzy się z KS Polkowice

13.04.2016, 21:01

2016_Miedz_II_-_Polonia_Swidnica_-_52.JPGPiłkarze Miedzi II Legnica pewnie awansowali do finału rozgrywek Pucharu Polski na szczeblu OZPN. Legniczanie w Jaworze pokonali tamtejszą Kuźnię 7:1. Znakomity mecz rozegrał Paweł Krauz. Solenizant zdobył tego dnia cztery gole.

Miedź pewnie pokonała Kuźnię 7:1 do przerwy prowadząc 4:0. Cztery gole zdobył w tym meczu Paweł Krauz. Wynik otworzył już w 3 minucie Piotr Walaszek. Na 2:0 i 3:0 podwyższył Krauz. Wynik do przerwy ustalił Rokita po precyzyjnym dograniu Chodygi.

W drugiej odsłonie gospodarze po wznowieniu gry zdobyli honorowego gola. Kolejne dwie bramki dorzucił Krauz a wynik ustalił w 72  minucie niezawodny Tomasz Wojciechowski.

Kuźnia Jawor - Miedź II Legnica 1:7 (0:4)

Bramki: 3 Walaszek, 11, 15, 55, 70 Krauz, 36 Rokita, 72 Wojciechowski.

Miedź II Legnica: Budzyński(46 Mucha) - Wójcik, Woźniczka, Walaszek(46 Wichłacz), Chodyga(65 Zieliński), Wojciechowski, Światły, Rokita(46 Dyrda), Kuśnierz(60 Cieślik), Murawski, Krauz(72 Wasilewski).