Pracownicy Miedzi wstartowali w Cracovia Maraton

20.04.2015, 13:22

2015_wojciech_gorski_maraton_cracovia_medal.jpgDwóch pracowników Miedzi Legnica wzięło udział w tegorocznej edycji Cracovia Maraton. Nasi reprezentanci ukończyli zawody i poprawili swoje rekordy życiowe. Gratulacje Panowie!

Wśród wszystkich biegaczy, którzy stanęli na starcie tegorocznego Cracovia Maraton nie zabrakło maratończyków z Miedzi Legnica. Mowa o największych długodystansowcach w naszym klubie czyli Wojciechu Górskim i Przemysławie Kołkowskim.

Wojciech Górski z czasem 3:26:18 zajął 647 miejsce w całej stawce. Trener Akademii Piłkarskiej Miedzi poprawił swój wynik w stosunku do ostatniego maratonu we Wrocławiu o 20 minut. Natomiast Przemysław Kołkowski ukończył bieg na 628 pozycji z czasem 3:25:44 sek.

Obydwu naszym reprezentantom gratulujemy znakomitych osiągnięć i zachęcamy każdego do uprawiania sportu.