Raport z wypożyczeń

19.07.2022, 09:45
Prezentujemy raport z występów zawodników, którzy w tym sezonie zostali wypożyczeni z Miedzi Legnica do innych klubów. Zapraszamy.

Ruben Hoogenhout (Apklan Resovia, Fortuna 1 Liga) - rozegrał całe spotkanie przeciwko Zagłębiu Sosnowiec. Rzeszowianie przegrali na wyjeździe 1:2.

Szymon Stróżyński (Chojniczanka Chojnice, Fortuna 1 Liga) - nie znalazł się w kadrze meczowej na spotkanie z GKS Tychy, a Chojniczanka zremisowała 2:2.

Natan Wysiński (GKS Jastrzębie, eWinner 2 Liga) - wyszedł w pierwszym składzie GKS Jastrzębie i zaliczył 45-minutowy występ. Zszedł z murawy po pierwszej połowie. GKS wygrał 1:0.

Mateusz Kaczmarek (Wisła Puławy, eWinner 2 Liga) - znalazł się w wyjściowej jedenastce Wisły na mecz z GKS Jastrzębie. Na boisku przebywał 65 minut.

Kacper Andrzejewski (Hutnik Kraków, eWinner 2 Liga) - rozegrał w spotkaniu 1 kolejki II ligi całe 90 minut przeciwko drużynie Lecha II Poznań. Hutnik pokonał rywali 3:2.