Raport z wypożyczeń: bramka Bartka Nowaka

28.04.2015, 12:01

2015_wypozyczenia.jpgSprawdziliśmy, jak w miniony weekend prezentowali się piłkarze Miedzi wypożyczeni w rundzie wiosennej do innych klubów. W zestawieniu mamy pięciu graczy, którzy występują w rozgrywkach od I do III ligi. Tym razem bramkę zdobył pomocnik Bartosz Nowak (Stal Mielec).

Bartosz Nowak (Stal Mielec, II liga) - zagrał 90 minut w wygranym 3:1 meczu z Rozwojem Katowice. Strzelił gola na 3:1, którego mozna zobaczyć TUTAJ.

Damian Lenkiewicz (Górnik Wałbrzych, II liga) - zagrał 90 minut w zremisowanym 1:1 meczu wyjazdowym w Wisłą Puławy.

Keon Daniel (Flota Świnoujście, I liga) - nie grał z meczu z Miedzią ze względu na zapisy w umowie wypożyczenia.

Adrian Łuszkiewicz (Dolcan Ząbki, I liga) - zagrał 90 minut w wygranym 3:1 meczu z Pogonią Siedlce.

Maciej Pilarowski (Karkonosze Jelenia Góra, III liga) - zagrał 90 minut w meczu z Polonią Trzebnica, który zakończył się bezbramkowym remisem.