SPARING: Kobiety pokonały reprezentację Polski U-15

05.03.2017, 14:03

SPARING: Kobiety pokonały reprezentację Polski U-15SPARING: Kobiety pokonały reprezentację Polski U-15

2017_KOBIETY_SPARING_-_Polska_U-15_-_18.jpgZespół kobiet Akademii Piłkarskiej Miedzi Legnica zmierzył się w meczu sparingowym z kadrą Polski U-15. Spotkanie zakończyło się wygraną naszych piłkarek 3:1.

Mecz rozgrywany w Wałbrzychu stał na wysokim poziomie. Obydwa zespoły starały się dużo grac piłką i utrzymywać się przy niej. Jako pierwsze gola zdobyły przeciwniczki Miedzi. W 55 minucie było już 1:1 po trafieniu Wiktorii Kudyby. Pięć minut później drugiego gola dla Miedzi zdobyła Karolina Kaźmierska. Kropkę nad „i” postawił w tym meczu Wiktoria Czapluk, która głową wykończyła dośrodkowanie Ostrowskiej.

Polska U-15 – Miedź Legnica 1:3 (1:0)

Bramki dla Miedzi: 55 Kudyba, 60 Kaźmierska, 90 Czapluk.

Miedź Legnica: Walter – Kowalewska, Gaweł, Kowalik, Ostrowska, Kaczor, Achcińska, Mętel, Firuta, Kudyba, Kaxmierska. Grały także: Kaźmierczak, Kaleta, Andrzejewska, Jakimiak, Przybylska, Czapluk, Bajsarowicz, Urbaniak.

Mecz rozgrywany w Wałbrzychu stał na wysokim poziomie. Obydwa zespoły starały się dużo grac piłką i utrzymywać się przy niej. Jako pierwsze gola zdobyły przeciwniczki Miedzi, które zapunktowały już na początku drugiej połowy.. W 55 minucie było już 1:1 po trafieniu Wiktorii Kudyby. Pięć minut później drugiego gola dla Miedzi zdobyła Karolina Kaźmierska. Kropkę nad „i” postawił w tym meczu Wiktoria Czapluk, która głową wykończyła dośrodkowanie Ostrowskiej.

Polska U-15 – Miedź Legnica 1:3 (0:0)

Mecz rozgrywany w Wałbrzychu stał na wysokim poziomie. Obydwa zespoły starały się dużo grać piłką i utrzymywać się przy niej. Jako pierwsze gola zdobyły przeciwniczki Miedzi, które zapunktowały już na początku drugiej połowy. W 55 minucie było już 1:1 po trafieniu Wiktorii Kudyby. Pięć minut później drugiego gola dla Miedzi zdobyła Karolina Kaźmierska. Kropkę nad „i” postawiła w tym meczu Wiktoria Czapluk, która głową wykończyła dośrodkowanie Ostrowskiej.

Miedź Legnica: Walter – Kowalewska, Gaweł, Kowalik, Ostrowska, Kaczor, Achcińska, Mętel, Firuta, Kudyba, Kaźmierska. Grały także: Kaźmierczak, Kaleta, Andrzejewska, Jakimiak, Przybylska, Czapluk, Bajsarowicz, Urbaniak.