SPARING: Kobiety wciąż niepokonane

12.03.2016, 19:42

2016_kobiety_-_Sukces_Olesnica_4-2__-_15.JPGKolejny sparing i kolejne zwycięstwo zanotowały podopieczne trenera Rafała Sarnickiego. Legniczanki tym razem na własnym boisku pokonały Sukces Gminę Oleśnica 4:2. Spotkanie mimo wysokiego wyniku było bardzo zacięte.

Pierwsze minuty sobotniego meczu były zacięte. Obie drużyny nieustępliwie polowały na bramkę. Jako pierwsze trafiły nasze panie. Dośrodkowanie Kudyby uderzeniem głową zamieniła na gola Bajsarowicz. Ta sama zawodniczka kilka minut później podwyższyła na 2:0. W 40 minucie Estera Cybulska po podaniu Achcińskiej zdecydowała się na mocne uderzenie zza linii pola karnego i podwyższyła na 3:0.Czwartą bramkę dla Miedzi zdobyła Achcińska. Zespól z Oleśnicy punktował w końcówce. Gole padły w 88 i 90 minucie gry.

Miedź Legnica – Sukces Gmina Oleśnica 4:2 (3:0)

Bramki dla Miedzi: 18, 27 Bajsarowicz, 40  Cybulska, 78 Achcińska.

Miedź Legnica: Kaźmierczak – Ostrowska, Kowalik, Maskiewicz, Firuta, Mętel, Kaleta, Cybulska, testowana, Achcińska, Bajsarowicz. Grały także: Siekierska, Walter, Bierowiec, Stachurska, Pater, Tulikowska, Bystryk.