SPARING: Miedź II pokonała Sokoła

05.03.2016, 13:41

2016_sparing_Miedz_2_-_Sokol_Wielka_Lipa_2-0_-_53.JPGW kolejnym meczu sparingowym tej zimy piłkarze Miedzi II Legnica podejmowali Sokoła Wielka Lipa. Legniczanie po dobrym i szybkim spotkaniu wygrali 2:0. Mecz odbył się na naturalnej murawie kompleksu boisk przy ul. Świerkowej.

Sytuacji w tym spotkaniu nie brakowało. Mimo to, legniczanie zdobyli pierwszego gola dopiero w końcówce pierwszej połowy. Rzut karny z 40 min. spotkania na bramkę zamienił Mateusz Cieślik. Drugi gol padł już po przerwie. Na listę strzelców wpisał się Kamil Zieliński. Legniczanie mieli jeszcze kilka dogodnych sytuacji. Zarówno Mateusz Zatwarnicki jak i Tomasz Wojciechowski nie zdołali podwyższyć już wyniku.

Miedź II Legnica  - Sokół Wielka Lipa 2:0 (1:0)

Bramki: 40 Cieślik(k), 65 Zieliński

Miedź II Legnica: Mucha - Chodyga, Woźniczka, Krawczun, Wójcik, Zatwarnicki, Światły, WIchłacz, Cieślik, Zieliński, Wasilewski. Grali także: Małecki, Kuśnierz, Murawski, Wojciechowski, Ciunowicz,