Sparing: Miedź LOJS – Iskra Kochlice 7:4

20.07.2015, 18:04

2015_lojs_-_Kuznia_Jawor_18-1_-46.jpgPierwszy sparing mają za sobą zawodnicy Akademii Piłkarskiej Miedzi Legnica występujący w Lidze Okręgowej Juniorów Starszych. Podopieczni Huberta Łysego pokonali seniorów Iskry Kochlice 7:4.

W pierwszym meczu kontrolnym drużyna reprezentująca Akademię Miedzi w rozgrywkach Ligi Okręgowej Juniorów Starszych ograła drużynę seniorów Iskry Kochlice występującej w klasie okręgowej. Spotkanie nie miało standardowej formuły. Trenerzy obu zespołów umówili się na trzy tercję po 30 min. Legniczanie szybko bo już w szóstej minucie objęli prowadzenie. W spotkaniu z Iskrą podopieczni Huberta Łysego pokazali bardzo wysoką skuteczność. Gorzej było jednak w formacji defensywnej, która pozwoliła Iskrze na zdobycie czterech goli. Kolejne spotkanie sparingowej podopieczni Huberta Łysego rozegrają w sobotę a ich przeciwnikiem będzie Mewa Kunice.

Miedź Legnica – Iskra Kochlice 7:4

Bramki: 6 Wesołowski, 15 Semiot, 47 Staniszewski, 69 84 Andrzejewski, 72 87 Podgórski - 30 40 56 58 Strata

Miedź Legnica:

1 tercja: Rebkowiec - Opaluch, Guściora, Górski, Socha - Tórz, Adamczyk, Magdziak, Szemiot, Wesołowski - Andrzejewski

2 tercja: Rebkowiec (15 Charęza) - Ćwigoń, Tórz (15 Winiarski), Dang, Socha - Gołębiowski, Piórek, Magdziak, Grabowski, Trojniarz - Staniszewski

3 tercja: Charęza - Winiarski (15 Szemiot), Adamczyk, Opaluch, Dang - Gołębiowski, Piórek, Staniszewski, Ćwigoń, Andrzejewski - Podgórski