SPARING: Miedzi II zagrała w Głogowie z Chrobrym

27.01.2021, 16:43
Drużyna trzecioligowej Miedzi II rozegrała spotkanie sparingowe z pierwszoligowym Chrobrym Głogów. Sparing w Głogowie zakończył się wygraną gospodarzy 3:0.

Chrobry objął prowadzenie w 14 minucie gry. Do bramki legniczan piłkę po rzucie rożnym posłał Kamil Juraszek. W 27 minucie meczu Mikołaj Lebedyński podwyższył z bliskiej odległości na 2:0. Trzeciego gola już po przerwie zdobył po rzucie rożnym Robert Mandrysz.

Chrobry Głogów - Miedź II Legnica 3:0

Bramki: 14 Juraszek, 27 Lebedyński, 63 Mandrysz.

Miedź II Legnica (I połowa): Rędzio - Pojasek, Bartczak, Świątko, Maciejewski, Zawodnik Testowany, Pietrowski, Winnik(30 Petk), Łukowski, Niewiadomski, Zawodnik Testowany .

Miedź II Legnica (II połowa): Zawodnik Testowany - Strzelecki, Musa, ,Zawodnik Testowany, Stróżyński, Momoh, Pietrowski(75 Winnik), Petk, Łukowski(75 Wadziński), Niewiadomski(75 Poręba), Zachaczewski.