SPARINGI: Miedź II za mocna dla AKS Strzegom

21.01.2017, 12:13

2016_sparing_Miedz2_-_AKS_Strzegom_-_4.JPGMiedź II Legnica rozegrała pierwszy tegoroczny sparing w okresie przygotowawczym. Rywalem była drużyna AKS Strzegom. Podopieczni trenera Piotra Jacka zapewnili sobie wysokie zwycięstwo już przed przerwą.

Mecz zakończył się wygraną legniczan 4:0. Wynik po trafieniach Zatwarnickiego, Poręby, Żylińskiego i Lucjana Zielińskiego został ustalony jeszcze przed przerwą. Legniczanie byli stroną przeważającą.

Miedź II Legnica – AKS Strzegom 4:0 (4:0)

Bramki: Zatwarnicki, Poręba, Żyliński, L. Zieliński.

Miedź II Legnica (1 polowa): Szpaderski - Dyr, Woźniczka, Małecki, Pojasek - Zatwarinicki, Poręba, Stachowiski, Cieśla, Żyliński, L. Zieliński.

Miedź II Legnica (2 polowa): Mucha- Dyr, Woźniczka, Czach, Dymarski - (testowany), Stachowski, Kaźmierczak, K. Zieliński, Matwiejko, Klisowski.