SPARINGI: Miedź II zagrała na naturalnej murawie

05.03.2017, 09:49

2016_Miedz_2_-_Foto_Higiena_gac_-_59.JPGPodopieczni trenera Piotra Jacka podejmowali MKP Wołów. Mecz odbył się przy ul. Świerkowej i był pierwszym sparingiem legniczan rozegranym na własnym – naturalnym boisku. Spotkanie zakończyło się remisem 2:2.

Po pierwszej połowie Miedź pewnie prowadziła 2:0. W 12 minucie gry strzelanie rozpoczął Kamil Zieliński, który wykończył dośrodkowanie Łukasza Chodygi z rzutu wolnego. W 35 minucie było 2:0 po wykorzystanym przez Jakuba Vojtusa rzucie karnym. Goście zdobywali bramki w drugiej połowie.

Miedź II Legnica – MKP Wołów 2:2 (2:0)

Bramki dla Miedzi: 12 K.Zieliński, 35 Vojtus (k)

Miedź II Legnica: Smołuch (60 Piotrowski) – Księżniakiewicz (60 Małecki), Miazga (45 Woźniczka), Brożyna (45 Pojasek), K. Zieliński (46 Kisiel), Karbowy (10 Chodyga), Wójcik (46 Dyr), Żyliński (46 Zatwarnicki), Kaźmierczak (46 Poręba), Vojtus (60 Miazga), Chrzanowski (46 L. Zieliński).