Trampkarze demolują Górnika Wałbrzych

31.08.2015, 14:41

trampkarz.jpgTrampkarze demolują Górnika WałbrLepiej sezonu nie mogli zacząć trampkarze Akademii Piłkarskiej Miedzi Legnica rywalizujący w grupie A. Podopieczni Arkadiusza Adacha rozgromili Górnika Wałbrzych 13:0!

Od początku sezonu drużyna Arkadiusza Adacha pokazuję, że będzie liczyć się w rozgrywkach Dolnośląskiej Ligi Trampkarzy. Miedź bardzo szybko ułożyła sobie ten mecz. Do przerwy było już 5:0. Po zmianie stron legniczanie dokonali dzieła zniszczenia wbijając rywalowi jeszcze osiem goli.

Niestety w gorszych nastrojach swój mecz kończyli trampkarze z grupy B. Nasza drużyna mimo ogromnego zaangażowania i walki musiała już na początku sezonu zaznać goryczy porażki. Legniczanie w starciu z Parasolem nie poddali się jednak bez walki, zwłaszcza w drugiej połowie meczu ich gra mogła się podobać, niestety zabrakło szczęścia i skuteczności. Mecz zakończył się zwycięstwem Parasola Wrocław 2:0.

Miedź Legnica A – Górnik Wałbrzych 13:0

Bramki: Laskowski, Bezkorowajny 3, Strzelecki, Skobelski 2, Rokosz 2, Szwedzik 2, Mazur 2.

Miedź Legnica: Sz.Prus, M.Skobelski, M.Palczewski, A.Mazur, J.Dyjankiewicz, D.Strzelecki, P.Woźniak, P.Rękawek, K.Laskowski, A.Rokosz, P.Bezkorowajny, oraz M.Taraciński, K.Stachacz, M.Rycombel, D.Brdak, P.Szwedzik.

Miedź Legnica B – Parosol Wrocław 0:2.

Miedź Legnica: Bieńko – Kowalonek, Judziński, Sacha, Kuruc – Zubko, Wrzesiński, Kaczor, Klechowicz, Żarkowski - Kopeć – Janczak oraz Andrzejewski, Cukier, Hoja, Zachaczewski.