Trampkarze szlifują formę

17.08.2015, 12:09

2015_trampkarze_miedz_-_zaglebie_-_40.jpgDrużyny trampkarzy Akademii Piłkarskiej Miedzi Legnica, przygotowują się do nowego sezonu. Oba zespoły rozegrały w weekend bardzo cenne spotkania sparingowe. Trampkarze starsi pokonali Podbeskidzie natomiast ich młodsi koledzy wręcz zdemolowali Polonię Środa Wielkopolska.

Trampkarze starsi w przedostatni dzień obozu przygotowawczego w miejscowości Pawel Mała koło Żywca zmierzyli się z rówieśnikami z Podbeskidzia Bielsko- Biała. Pomimo zmęczenia ciężką pracą podczas przedsezonowego zgrupowania podopieczni trenera Arkadiusza Adacha zagrali dobry mecz. Legniczanie dobrze prezentowali się w obronie a skutecznością błysnął Bezkorowajny. W efekcie czego to właśnie po jego dwóch trafieniach legniczanie pokonali swoich rówieśników z Bielska- Białej 2:0.

Efektowny mecz pod wodzą nowego trenera Filipa Raczkowskiego rozegrali trampkarze młodsi. W sparingu z Polonią Środą Śląska byli skoncentrowani i bezlitośni dla rywala. Legniczanie zaprezentowali również bardzo dobrą skuteczność. Osiem bramek nawet w meczu sparingowym robi wrażenie. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 8:2:

Miedź Legnica – Podbeskidzie Bielsko- Biała 2:0

Bramki: Bezkorowajny 2.

Miedź Legnica: Prus, Skobelski, Pulikowski, Mazur, Dyjankiewicz, Strzelecki, Woźniak, Rękawek, Laskowski, Rokosz, Bezkorowajny, oraz: Maczuba, Palczewski, Trzeciak.

Miedź Legnica – Polonia Środa Śląska 8:2

Bramki: Nowakowski 2, Huzar, Andrzejewski, Cukier, Klechowicz, Cukier.

Miedź Legnica: (I połowa) Bieńko - Ficek, Nowakowski, Huzar, Kowalonek  -  Wrzesińki, Kaczor,
Klechowicz  -  Styczeń, Żarkowski-Kopeć, Jańczak.

(II połowa)  Rus - Żołądkiewicz, Huzar (Nowakowski), Tumilewicz, Kuruc - Mościcki,
Cukier, Respondek - Zubko, Andrzejewski, Hoja.