Trampkarze walczą nawet w dziewiątkę!

20.04.2015, 12:41

2015_trampkarze_miedz_-_zaglebie_-_48.jpgTrampkarze Akademii Piłkarskiej Miedzi Legnica po raz kolejny pokazali charakter. W meczu ze Śląskiem w dziewiątkę o punkt walczyła drużyna z grupy A, natomiast nasz drugi zespół gładko pokonał Silesię 4:1.

Trampkarze z grupy B zainkasowali kolejne 3 punkty. Na własnym boisku piłkarze prowadzeni przez trenera Chrystiana Serkiesa ograli Silesię Wrocław. Po raz kolejny legniczanie zaprezentowali bardzo wysoką skuteczność strzelając rywalowi cztery bramki co w przypadku tej drużyny staję się normą.

Ciężki bój z inną wrocławską drużyną – Śląskiem stoczyli trampkarze z grupy A. Podopieczni Arkadiusza Adacha już po 25 minutach musieli grać w dziewiątkę po tym jak sędzia wyrzucił z boiska dwóch naszych zawodników. Mimo tak ciężkiej sytuacji nasi trampkarze przez większość spotkania utrzymywali korzystny w tych okolicznościach wynik 1:1. Dopiero na 10 minut przed końcem spotkania Śląskowi udało się skruszyć waleczną obronę Miedzi. - Ten mecz to demonstracja charakteru i zespołowości. Niewiele zabrakło. - powiedział nam po meczu trener Adach.

Kolejne, cenne zwycięstwo odnieśli podopieczni Arkadiusza Dziweńki w rozgrywkach Dolnośląskiej Ligi Młodzików. Zespół Miedzi pokonał 3:2 Silesię Wrocław.