Akredytacje

Przedstawiciele mediów mogą ubiegać się o akredytacje stałe, jak i jednorazowe na mecze MKS Miedź Legnica S.A. Wnioski należy składać za pośrednictwem Elektronicznego Biura Prasowego, prowadzonego w ramach systemu Accredito.com. Elektroniczne Biuro Prasowe Miedzi dostępne jest pod adresem http://accredito.com/miedzlegnica

Wnioski o akredytacje jednorazowe na dany mecz będzie można składać za pośrednictwem Elektronicznego Biura Prasowego najpóźniej do godz. 12:00 w ostatnim dniu roboczym poprzedzającym zawody. Korzystanie z Elektronicznego Biura Prasowego Miedzi w systemie Accredito.com należy rozpocząć od założenia konta dziennikarza. Mogą to Państwo uczynić wybierając na stronie biura opcję „Rejestracja” i dalej „Zarejestruj jako dziennikarz” lub wchodząc bezpośrednio pod adres accredito.com/register/.

Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego otrzymają Państwo na wskazany adres e-mail wiadomość, w której wybierając opcję „Potwierdź” należy aktywować swoje konto. Od tego momentu po zalogowaniu pod adresem http://accredito.com/miedzlegnica mogą Państwo korzystać zarówno z naszego biura prasowego, jak również całego systemu Accredito.com. Po rejestracji konta i zalogowaniu do Elektronicznego Biura Prasowego, w zakładce „Akredytuj” znajdziecie Państwo listę wydarzeń, na które można składać wnioski za pośrednictwem systemu Accredito.com. Uwaga – do momentu potwierdzenia przynależności do konkretnej redakcji, dziennikarz może składać wnioski tylko jako freelancer, dlatego w pierwszej kolejności radzimy, by zarejestrować konto redakcji, a dopiero potem występować o akredytacje (więcej na ten temat poniżej). Zachęcamy także do odwiedzenia zakładki „Biura prasowe”, gdzie można włączyć subskrybowanie oficjalnych komunikatów prasowych Miedzi Legnica.

Serdecznie zachęcamy Państwa również do rejestrowania swoich redakcji. Ten rodzaj konta pozwoli dziennikarzom Państwa redakcji na przypisanie się do niej. Umożliwi również administratorowi konta redakcji zapraszanie do niej swoich dziennikarzy. Przypisanie dziennikarzy do kont poszczególnych redakcji jest istotne, gdyż pozwoli nam na łatwiejszą identyfikację podczas prowadzenia korespondencji i procesów akredytacyjnych. Do momentu dołączenia do przynajmniej jednej redakcji dziennikarz będzie mógł się akredytować jedynie jako freelancer. Rejestracji konta redakcji można dokonać wybierając na stronie biura opcję „Rejestracja” i dalej „Zarejestruj jako redakcja” lub bezposrednio pod adresem accredito.com/register/ Rejestracja konta dziennikarza i redakcji jest całkowicie bezpłatna.
Zapraszamy do rejestracji w Elektronicznym Biurze Prasowym Miedzi Legnica w systemie Accredito.com. 

WEJŚCIE NA STADION DLA AKREDYTOWANYCH DZIENNIKARZY:

Przedstawiciele mediów na teren Stadionu im. Orła Białego w Legnicy dostają się przez bramę VIP/ MEDIA od ul. Henryka Jordana. Na bramie znajduje się Biuro Obsługi Klienta, w którym należy odebrać akredytację.

Do budynku pod trybuną A, gdzie znajduje się strefa pracy mediów (sala konferencyjna, mixed zone oraz klatka schodowa prowadząca na trybunę) prowadzi wejście nr 1, na którym znajdują się odpowiednie oznaczenia MEDIA / PRESS. Bezpośrednio na trybunie A miejsca dla mediów znajdują się w kabinach RTV oraz na sektorze D.

Przez cały czas pracy na terenie stadionu akredytacja prasowa musi być umieszczona przez jej posiadacza w miejscu widocznym dla służb porządkowych.


AKREDYTACJE NA MECZE MIEDZI II LEGNICA 

Wnioski należy składać za pośrednictwem Elektronicznego Biura Prasowego, prowadzonego w ramach systemu Accredito.com. Elektroniczne Biuro Prasowe Miedzi dostępne jest pod adresem http://accredito.com/miedzlegnica 

Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votum-fh.pl/
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Techniczny:
https://www.adidas.pl/pilka_nozna
Sponsor Sprzętowy:
https://www.no10.pl/