Bilety on-lineSPRZEDAŻ BILETÓW/KARNETÓW ON-LINE: bilety.miedzlegnica.eu

Przedsprzedaż biletów w sklepie internetowym kończy się wraz z rozpoczęciem meczu (chyba, że wcześniej zostaną wyprzedane wszystkie bilety).


NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA DOT. KARNETÓW I BILETÓW:

Kto może kupić karnet / bilet?

Karnet / bilet może zakupić każdy, kto jest pełnoletni. Osoby nieletnie kupić karnet / bilet mogą tylko w obecności rodzica lub opiekuna prawnego. Taka obecność wymagana jest jednorazowo. Dzieci do lat 7 wchodzą na stadion za darmo, pod warunkiem, że nie zajmują miejsca siedzącego. Dzieci do lat 13 na stadion wejdą tylko wraz z rodzicem/opiekunem.

Dla kogo karnet rodzinny?

Karnet rodzinny mogą zakupić rodziny z dziećmi. Na taki karnet wchodzą na stadion minimum  jeden dorosły opiekun i jedno dziecko, a maksymalnie 5 osób: 2 dorposłych rodziców/opiekunów i 3 dzieci. W przypadku karnetu rodzinnego wydawany jest wydruk papierowy ze wskazanym miejscem dla każdej z osób objętych tym karnetem. Karnety rodzinne sprzedawane są wyłącznie w stacjonarnym sklepie "Strefa Miedzi".

Jak wygląda karnet i jak go używać?

Odchodząc od kasy po zakupie karnetu, kibic posiada blankiet karnetu w barwach Miedzi, zawierający wszystkie dane posiadacza karnetu, w tym wskazane dokładne miejsce na trybunach, które wybrał. Przychodząc na mecz należy zbliżyć do czytnika przy stadionowym kołowrotku wydruk.

Jak kupić bilet on-line?

Zakupić bilet on-line można pod adresem bilety.miedzlegnica.eu. Należy wejść w zakładkę KUP BILET, wybrać mecz i postepować zgodnie z instrukcjami. Przy zakupie karnetu lub biletu on-line zachęcamy do podania adresu e-mail i wyrażenia zgody na otrzymywanie informacji z klubu, dzięki czemu kolejne zakupy będą już dużo prostsze i będzie je można wykonać zdalnie. Ponadto podanie adresu e-mail będzie wiązało się z otrzymywaniem bieżących informacji z klubu oraz mozliwością korzystania z promocji sprzedażowych.

Co jeśli założyłem konto, ale zapomniałem hasła?

W takiej sytuacji przy logowaniu należy skorzystać z opcji "Nie pamiętasz hasła?" i postępować zgodnie z pojawiającymi się instrukcjami, by odzyskać dostęp do swojego konta.

Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votum-cc.pl/
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Techniczny:
https://www.adidas.pl/pilka_nozna
Sponsor Sprzętowy:
https://www.no10.pl/