Aplikacja

Wejdź do aplikacji! Uzyskaj szereg korzyściProwadzisz działalność gospodarczą i jesteś kibicem Miedzi? Już teraz możesz jeszcze mocniej wspierać Klub, a zarazem uzyskać korzyści dla prowadzonego biznesu! Wejdź do grona partnerów zielono-niebiesko-czerwonych w ligowej aplikacji i wspólnie z nami osiągaj kolejne sukcesy.

Każdy kibic prowadzący działalność gospodarczą może dołączyć do grona partnerów Miedzi Legnica w aplikacji Fortuna 1 Ligi. Współpraca wiąże się z szeregiem korzyści. Co ważne, wejście do grona partnerów nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami. Nie trzeba wykupywać żadnego abonamentu. Uczestnicy programu dzielą się z Miedzią procentem z zysku, który sami ustalają. W zamian przedsiębiorcy otrzymują promocję oraz klientów w postaci kibiców Miedzi. 

Informacja o każdej firmie, która dołączy do grona partnerów Miedzi Legnica w aplikacji Fortuna 1 Ligi pojawi się na klubowej stronie internetowej, w mediach społecznościowych Miedzi, a także w komunikacie spikerskim podczas zawodów rozgrywanych na Stadionie im. Orła Białego w Legnicy. Zgłoś się do nas, dzięki temu wesprzesz klub i zdobędziesz nowych klientów! Do współpracy zapraszamy m.in. sklepy spożywcze, zakłady fryzjerskie czy zakłady kosmetyczne. 

- Zapraszamy do współpracy wszystkie firmy prowadzące swoje biznesy w Legnicy i nie tylko. Dzięki możliwościom, które daje nam aplikacja Fortuna 1 Ligi, każdy przedsiębiorca może dołączyć do programu i wspierać Miedź w zakresie, jaki sam uzna za stosowny. Nie musisz posiadać wielkiej sieci sklepów czy osiągać potężne obroty, by stać się naszym partnerem. Ze swej strony oferujemy promocję i mocne wsparcie w pozyskiwaniu nowych klientów. Dołącz do nas i przekonaj się, że warto należeć do zielono-niebiesko-czerwonej rodziny – mówi Jakub Watral, koordynator Klubu Biznesu Miedzi Legnica.

Zainteresowanych prosimy o kontakt mailowy, wysyłając wiadomość na adres jakub.watral@miedzlegnica.eu lub telefoniczny, dzwoniąc pod numer 503 995 943.

To zyskujesz dzięki aplikacji Fortuna 1 Ligi: 
- nowych lokalnych klientów – kibic wybiera te marki, które wspierają jego klub; 
- reklamę w aplikacji oraz na stronie Miedzi i stadionie; 
- możliwość wysyłania powiadomień „push” bezpośrednio na telefon klientów; 
- zwiększenie liczby klientów i zwiększenie wartości paragonu (sprzedaży); 
- organizowane przez Klub konkursy zachęcające kibiców do kupna u Ciebie. 

Warunki przystąpienia: 
- wejście do aplikacji Fortuna 1 Ligi jest szybkie i proste. Nie wymaga żadnych instalacji czy szkoleń. Musisz posiadać jedynie możliwość płatności kartą; 
- sam zdecydujesz czy od każdej kwoty wydanej przez kibica przekażesz dla Klubu od 1 do 5%.

Aplikację pobierzesz TUTAJ.


Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votum-fh.pl/
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Techniczny:
https://www.adidas.pl/pilka_nozna
Sponsor Sprzętowy:
https://www.no10.pl/