Kluby Partnerskie

Kamiennogórska Akademia Piłkarska


Rok założenia: 2015r. 

Historia: Klub: Stowarzyszenie kultury fizycznej, powstało w 2015 r. z inicjatywy grupy rodziców - społeczników, którzy chcieli stworzyć ofertę treningów piłki nożnej dla dzieci i młodzieży w Kamiennej Górze. Głównym celem była i jest aktywizacja młodych ludzi do uprawiania sportu. Jednocześnie umożliwienie tym najzdolniejszym rozwoju w profesjonalnych akademiach piłkarskich.  Już od ponad dwóch lat współpracujemy z trenerami techniki indywidualnej, aktualnie Performance Academy, by stworzyć naszym młodym adeptom warunki treningowe, jakie oferują duże miasta. 
Ilość szkolnych aktualnie zawodników:
 90-110 
Zawodnicy z kontynuacją ścieżki rozwoju w Miedzi:
 Karol Szczepaniak, Karol Olszański, Karol Steczko, Krystian Steczko, Szymon Głowiński, Marcin Wolak,Oktawian Wasilewski,Michał Mikielewicz, Filip Ladenberger, Aleks Wojtkiewicz, Łukasz Olszak, 
Strona internetowa: 
https://kamiennogorskaakademiapilkarska.sportbm.com
Facebook:
 https://www.facebook.com/16KAP/

LKS "Cicha Woda" Tyniec Legnicki


Rok założenia: 1967
Klub został stworzony dzięki ambicji i chęci uprawiania sportu przez młode osoby. W większości byli to mieszkańcy Tyńca Legnickiego. Nazwa drużyny powstała od rzeki plynacej przez miejscowość Tyniec Legnicki, która nosi nazwę Cicha Woda. Klub nieprzerwanie funkcjonuje do dziś ciesząc się już 55-letnią tradycją. Prezesem Klubu jes Robert Garuch nieprzerwanie od 45 lat. Klub jako stowarzysnie funkcjonuje od 2004 r. Wtedy też powstał Herb Klubu.
Ilość szkolnych aktualnie zawodników:

Zawodnicy z kontynuacją ścieżki rozwoju w Miedzi:

- Marcin Garuch
- Piotr Dyrda
- Kamil Zatłokiewicz
Strona internetowa: 
brak
Facebook:
 brak

Szkółka Piłkarska Footballove


Rok założenia: 2021
Historia: 
Rok 2021 to początek funkcjonowania naszej sekcji, która jest integralną częścią  stowarzyszenia sportowego LKS Cicha Woda Tyniec Legnicki. Szkółka stworzona przez wychowanków Macieja Bronkę i Marcina Garucha przy współpracy z zarządem. Tworząc opcje szkolenia dzieci i młodzieży w klubie w którym stawiali swoje pierwsze kroki wyszli naprzeciw oczekiwaniom społeczeństwa. Chcieliśmy dać możliwość do uprawiania sportu, a w szczególności pilki noznej.
Ilość szkolnych aktualnie zawodników: 
30-50
Zawodnicy z kontynuacją ścieżki rozwoju w Miedzi: 

Strona internetowa: 
brak
Facebook: 
 https://www.facebook.com/spfootballove/

Gminna Akademia Piłkarska Męcinka Rok założenia: 2019
Historia: 
Działania akademii skierowane są przede wszystkim na upowrzechnianie sportu w tym przypadku piłki nożnej, zdrowego stylu życia, oraz przedstawienie dzieciom i młodzieży z gminy Męcinka alternatywy dla spędzania czasu przed komputerem. Ważna jest dla nas również integracja mieszkańców naszej gminy, dlatego angażujemy nie tylko dzieci, ale także rodziców, organizując wspólne treningi.
Ilość szkolnych aktualnie zawodników: 
30-40
Zawodnicy z kontynuacją ścieżki rozwoju w Miedzi:
 Filip Furmanik, Marcel Kaczkowski, Ian Kaczkowski, Nikodem Łoniewski, Dawid Pokusa.
Strona internetowa: 
brak
Facebook: brak

GZ LZS Grodków 
Rok założenia: od 2012 szkolenie dzieci 
Historia: 
Nadrzędnym celem klubu jest rozwój psychofizyczny dzieci i młodzieży poprzez wszechstronne szkolenie ruchu z elementami techniki piłkarskiej aby wychować zdrowego i zakochanego w piłce, młodego człowieka. Klub dąży do tego, aby jak najlepiej inwestować w rozwój jednostki i pomagać najzdolniejszym zawodnikom w spełnieniu sportowych marzeń z perspektywą gry na jak najwyższym poziomie. Proces szkoleniowy obejmuje przestrzeń od kategorii żak do junior młodszy. Kadra szkoleniowa zbudowana jest z 7 trenerów. 
Ilość szkolnych aktualnie zawodników: 
60-70
Zawodnicy z kontynuacją ścieżki rozwoju w Miedzi:
 Kacper Kapica
Strona internetowa: 
brak
Facebook: https://www.facebook.com/LZSGrodkowISKRA KOCHLICESZKÓŁKA TECHNIKI FUNDAMENTALNEJ


MŁODE WILKI KĄTY WROCŁAWSKIERok założenia: 2015
Uczniowski Klub Sportowy Młode Wilki Kąty Wrocławskie to projekt, którego początki sięgają 2015 roku. Celem było wówczas zorganizowanie ciepłego i przyjaznego miejsca dla lokalnych dzieciaków, w którym mogłyby miło spędzić czas. Dobra zabawa była celem nadrzędnym, ale zarówno wtedy, jak i dziś, idzie ona w parze z profesjonalną pracą trenerów.
Klub stawia na szkolenie uczące przede wszystkim wysokiej kultury gry i odpowiednich zachowań na boisku. Trenerzy dbają o przestrzeganie zasad fair-play, tak by nie tylko szkolić piłkarzy, ale też wychowywać przyzwoitych ludzi. Klub występuje w turniejach, ligach,  oraz organizuje zimowe i letnie obozy sportowe.
Ilość szkolnych aktualnie zawodników: 70-80
Zawodnicy z kontynuacją ścieżki rozwoju w Miedzi
:

Kamil Wybieralski
Karol Wybieralski

Facebook
https://www.facebook.com/Młode-Wilki-Kąty-Wrocławskie-681755305257717


KS WILKOWIANKA WILKÓW

Rok założenia: 1959
Działaniem priorytetowym Klubu Sportowego Wilkowianka Wilków jest szerzenie kultury fizycznej wśród dzieci i młodzieży z obszarów wiejskich, co odbywa się poprzez prowadzenie dla nich regularnych zajęć sportowych. Treningi, zwłaszcza wśród grup najmłodszych, przyjmują charakter ćwiczeń ogólnorozwojowych, wspomagających kompletny rozwój psychoruchowy dzieci. Młodzi adepci i młode adeptki sztuki piłkarskiej, nie tylko doskonalą swoje umiejętności na boisku, ale też uczą się sumienności, odpowiedzialności, koleżeństwa i pokonywania własnych słabości. Klub od 4 lat organizuje wakacyjny obóz piłkarski, podczas którego zapewnia nie tylko szeroką ofertę zajęć sportowych, ale też zajęcia o charakterze terapeutycznym, coachingowym prowadzone przez specjalistów w tej dziedzinie, co jest wyrazem świadomego, holistycznego podejścia do rozwoju młodych zawodników. Dzięki zapewnieniu dzieci i młodzieży opieki profesjonalnej kadry trenerskiej, bogatej oferty szkoleniowej oraz bazy treningowej na wysokim poziomie, oferta klubu od lat spotyka się z dużym zainteresowaniem dzieci i młodzieży, nie tylko z terenu gminy Złotoryja, ale i całego powiatu złotoryjskiego, czego efektem jest powołanie w 2022 roku Gminnej Akademii Piłkarskiej, która swoje zajęcia przeprowadza w miejscowościach z terenu Gminy Złotoryja.

Ilość szkolnych aktualnie zawodników: 180

Strona internetowa
http://www.wilkowianka.futbolowo.pl

Facebookhttps://www.facebook.com/WilkowiankaWilkow

 

Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votumenergy.pl/
Sponsorzy:
https://www.droko.pl/
Sponsor Techniczny:
https://www.adidas.pl/pilka_nozna
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Oficjalny:
https://www.mrservice.biz.pl